Historia

Producent mebli z Gdańska – www.stipameb.com. Zapoczątkował swoją działalność w 2018 r. Decyzja o otwarciu firmy poprzedzona była kilkuletnim doświadczeniem w pracy w zawodzie projektanta i wykonawcy mebli na zamówienie. Pasja do pracy z meblami  zaowocowała stworzeniem stabilnej i rozpoznawalnej marki w Gdańsku, woj. pomorskim.

Jak projektujemy meble?

Każdy projekt poprzedza wywiad –  rozmowa z klientem. Wspólnie z Klientem staramy się odpowiedzieć na pytanie jakiego projektu mebli oczekuje klient. Czy realizacja ma być nowoczesna czy klasyczna? W jakiej kolorystyce mają być utrzymane poszczególne elementy jak blaty, fronty, boki szafek etc? A może Klient oczekuje czegoś oryginalnego? Od tego jest nasze zespół projektowy aby oczekiwania klienta przelać na projekt komputerowy.


Jak produkujemy meble kuchenne?

Nasze meble  produkowane są w zakładzie stolarskim w Gdańsku. Niesustannie inwestujemy w nasz zakład – poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń.


Jesteśmy otwarci na współpracę!

Jesteśmy otwarci na współpracę z projektami wnętrz, architektami, osobami które zajmują się home-stagingiem, a także wszelkimi innymi osobami działającymi na rynku nieruchomości. Rozważmy każdą możliwość współpracy!


Dlaczego warto swoją wymarzone meble powierzyć nam?

Jakość

Jakość ma swoją cenę, ale w przypadku inwestycji na lata – warto właśnie postawić na jakość. Nasze długoletnie doświadczenie w produkcji mebli jest dla Państwa, i to wszystko przekłada się na najwyższą jakość naszych produtków jak i usług.

Komfort obsługi

Jako sprawdzona firma na rynku dbamy o to aby wszystkie szczegóły odnośnie zlecenia jak: dokładne wymiary pomieszczeń, dobór kolorów i materiałów, układ szafek, a także terminy płatności oraz realizacji były znane obu stronom i nie pozostawiały wątpliwości. Składając zamówienie u nas mogą Państwo liczyć że będzie ono wykonane zgodnie z Państwa wytycznymi.

Kreatywne projekty

Producent mebli jest rzemieślnikiem – wykonawcą – tylko. Z kolei projektant mebli to artysta. My jesteśmy także projektantami mebli. Oznacza to że, dzieło które powstanie będzie nie tylko odznaczało się funkcjonalnością, ale będzie miało swój charakter, duszę. W końcu wszyscy jesteśmy wzorcarkami, a wnętrz w których się znajdujemy mają wpływ na nasze samopoczucie.

Doświadczenie

Za nami setki realizacji, setki odbytych rozmów z klientami, setki montaży. Wiemy jak zrealizować meble nie tylko dobrze, ale także optymalnie cenowo dla klienta. My wiemy, że w naszej pracy liczy się każdy centymetr.

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę że opóźnienia w realizacji mogą powodować dla każdego problemy i niedogodności np. opóźnić przeprowadzkę, remont czy zablokować inne prace, a także wpłynąć na terminy innych ekip remontowych. Dlaczego termin jest zawsze gwarantowany w umowie. Jest to także nasz punkt honoru.

Powód do dumy!

Jesteśmy przekonani, że wybierając nas             (zapraszając gości do domu) będą Państwo dumni ze swoih meble urządzonyh stylowo. A u odwiedzających wnętrza wywołają zachwyt.


Stale rozwijany zakład stolarski  pozwolił nam zaoferować Państwu gotowe modele mebli loftowych i industrialnych: biurka, szafki rtv pod telewizor, regały, podwójne regały, komody, komody na gramofon i winyle, szafki, szafki i stoliki nocne. Serdecznie zapraszamy do zamówienia naszych mebli. W razie pytań służymy pomocą.